Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Rekrutacja do przedszkola 2021/2022

ZASADY REKRUTACJI DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO, W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH, PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH  W GMINIE JABŁONKA NA ROK SZKOLNY 2021/2022 

Zapisy do Gminnego Przedszkola Samorządowego, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, punktów przedszkolnych  odbywają się w dniach 8.02.2021r.-19.02.2021r.  W związku z obecną sytuacją pandemiczną  dopuszcza się składanie wniosków wraz z załącznikami w wersji elektronicznej, po wcześniejszym dokładnym zapoznaniu się z wymaganymi dokumentami. Szczegółowe informacje znajdują się w linku poniżej:

Zarządzenie Wójta Gminy Jabłonka w sprawie ustalenia zasad rekrutacji w roku szkolnym 2021/2022