Kampania społeczna „Benefis Naszej Rodziny”

Benefis naszej rodzinyW związku z przystąpieniem gminy Jabłonka do udziału w kampanii społecznej „Benefis Naszej Rodziny”, serdecznie zapraszamy społeczność szkół z terenu gminy do włączenia się w działania realizowane na terenie województwa małopolskiego w ramach akcji.

Głównym celem kampanii jest skupienie aktywności gmin i szkół w Małopolsce na trosce o rodzinę jako fundamencie ładu społecznego, a wspieranie rodzin we wzmacnianiu (lub odbudowywaniu) relacji jest jednym z najważniejszych wyzwań obecnego czasu.Benefisu  Naszej  Rodziny –

Organizatorzy kampanii chcą dotrzeć do rodzin poprzez szkoły, którym przekażą materiały wspierające realizacje benefisu min. scenariusze zajęć edukacyjnych, koszulki i baloniki z logo kampanii, słodycze dla rodzin organizujących swój benefis.  Nagrodami dla rodzin, za najlepsze fotorelacje z wydarzenia, będą bony upominkowe do wybranych, przez zwycięskie rodziny, sklepów.

Kampania potrwa do 31 grudnia 2020r. i jest realizowana przy wsparciu finansowym Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej – Biura Pełnomocnika Rządu ds. Demografii.

W załącznikach zaproszenie do szkół oraz zgłoszenie do kampanii. Informacje zostały również przekazane do szkół .

Zgłoszenia przyjmowane są on-line na stronie www.benefisrodzin.pl lub na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie, którego realizacja jest wspaniałą okazją do wspólnego spędzania czasu rodzin, wzmacniania i pogłębiania więzi rodzinnych, będących czynnikami chroniącymi przed uzależnieniami i innymi kryzysami, szczególnie teraz w okresie izolacji związanej z pandemią COVID-19.