Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

“Skarpety dla bezdomnych”- akcja wolontariatu

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Czarnym Dunajcu,  Szkoła Podstawowa w Podsarniu oraz Szkoła Podstawowa im. Brata Witalisa- Wojciecha Lei w Podczerwonem zorganizowały akcję wigilijnej pomocy dla bezdomnych, której celem jest zbiórka ciepłych skarpet, rękawiczek, czapek i szalików. Przekazane zostaną one podopiecznym sióstr Albertynek w Przytulisku dla bezdomnych kobiet w Krakowie. Taki dar, nawet najmniejszy może sprawić radość u bezdomnych, dla których liczy się, że ktoś o nich pamięta. Dodatkowo te rzeczy na pewno się przydadzą. Zima idzie, więc ciepłe skarpety, ciepłe czapki, ciepłe rękawice nieraz ratują tym ludziom życie
Prosimy o otwarcie Waszych serc.