ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ 2020/2021

lubowanie23 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści w obecności Pani  Dyrektor oraz Pani wychowawczyni, zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej Ojczyzny, szkolnej nauki oraz  zasad zachowania. Egzamin pięknie zdali i  mogli zostać przyjęci do rangi uczniowskiej. Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania Pierwszoklasistów na Uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej. Uczniowie otrzymali drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już Uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

lubowanie1lubowanie2lubowanie3