Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

IMG 20190920 095731Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. 20 września 2019 r. uczniowie  klasy I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego.

Uroczystość ślubowania rozpoczęto odśpiewaniem hymnu. W obecności rodziców  i nauczycieli uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Władysława Omylak. Wychowawczyni wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy i legitymacje.

Po zakończeniu części artystycznej uczniowie klasy I wraz z wychowawcą i rodzicami udali się do swojej klasy na słodki poczęstunek.

Od teraz mogą dumnie mówić, że są uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego.

{gallery}Slubowanie{\gallery}