Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

unnamedDrodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Dzisiaj odbierzecie świadectwa, które są podsumowaniem Waszej tegorocznej pracy. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności. Gratuluję serdecznie uczniom, którzy otrzymają świadectwa z wyróżnieniem.
Gratuluję również sukcesów w konkursach, w zawodach sportowych, i  jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę, angażowali się w pracę na rzecz szkoły i środowiska.

Dziękuję również  Waszym Rodzicom, bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie i pomagali w trudnym okresie zdalnego nauczania. Dziękuję Państwu za wyrozumiałość i współpracę, za to, ze byliście Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość.

Dziękuję moim  Nauczycielom, którzy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat.

Dzięki zaangażowaniu Uczniów, Rodziców i Nauczycieli nauka na odległość przebiegała w naszej szkole sprawnie i bez większych problemów.

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji. Udane, szczęśliwe wakacje to wakacje bezpieczne, dlatego bądźcie przezorni, rozsądni, zachowajcie wszelką ostrożność.

Wszystkich Was pozdrawiam serdecznie życząc spokojnych i słonecznych wakacji. Mam głęboką nadzieję, że w nowym roku szkolnym 2020/2021 spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, w pięknym budynku naszej nowej szkoły.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Katarzyna Karkos

dyrektor szkoły