Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

WAŻNY KOMUNIKAT

Informacja dla uczniów, rodziców i pracowników szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Zubrzycy Górnej informuje, że w związku z remontem i rozbudową szkoły od dnia 25 maja 2020 roku zajęcia w oddziale przedszkolnym, zajęcia w klasach I-III, zajęcia rewalidacyjne oraz konsultacje dla klasy VIII, a od 1 czerwca 2020 roku konsultacje dla wszystkich uczniów będą odbywać się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Zubrzycy Górnej z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa i zgodnie z wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa obowiązującą w trakcie pandemii koronawirusa SARS–COV–2.

 

  Z poważaniem

 Katarzyna Karkos