Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny

Zdjęcie przedstawia uczniów podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 Zdjęcie przedstawia uczniów podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 1 w Zubrzycy Górnej

Uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny 2023/2024 odbył się 04.09.2023r na sali gimnastycznej.Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Katarzyna Karkos serdecznie powitała uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wszystkim zgromadzonym życzyła, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.