Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Slide background
Slide background
Slide background

Plan lekcji

TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ

Tygodniowy plan lekcji obowiązujący od 10 lutego 2020r.

Oddział przedszkolny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.50-13.00

7.45-13.00

7.50-13.00

7.45-13.00

7.50-13.00

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

religia

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne 

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

12.00-12.30

język angielski

11.00-11.30

język angielski

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

wychowanie przedszkolne

klasa I

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

-

edukacja wczesnoszkolna 

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

-

8.55-9.40

edukacja wczesnoszkolna

język angielski 

edukacja wczesnoszkolna

edukacja muzyczna

edukacja wczesnoszkolna

9.50-10.35

edukacja wczesnoszkolna 

W-F

edukacja informatyczna

W-F

 edukacja wczesnoszkolna

10.50-11.35

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

język angielski

edukacja wczesnoszkolna

W-F

11.45-12.30

edukacja plastyczna

religia

edukacja wczesnoszkolna

z. rozwijające

religia

12.40-13.25

 z. logopedyczne  zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

klasa II

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

edukacja wczesnoszkolna

     edukacja wczesnoszkolna

z.dyd-wyr.

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 8.55-9.40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

W-F

9.50-10.35

edukacja wczesnoszkolna

religia

edukacja wczesnoszkolna

język angielski

edukacja wczesnoszkolna

10.50-11.35

język angielski

W-F

W-F

edukacja plastyczna

edukacja muzyczna

11.45-12.30

religia

     edukacja informatyczna

edukacja wczesnoszkolna

z. rozwijające

12.40-13.25

z.logopedyczne

klasa III

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

W-F 

religia

edukacja wczesnoszkolna

z.rozwijające

z.rozwijające

8.55-9.40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

9.50-10.35

edukacja wczesnoszkolna 

edukacja wczesnoszkolna

edukacja plastyczna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

10.50-11.35

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja informatyczna

Edukacja muzyczna

religia

11.45-12.30

j. angielski

  z.dyd-wyr.

W-F

język angielski

W-F

12.40-13.25

z.kor.kom.

klasa IV

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

informatyka

matematyka

język angielski

z. dyd.- wyr.

W-F

8.55-9.40

język polski

technika

język polski

język polski

matematyka 

9.50-10.35

W-F

religia

matematyka

język polski

zajęcia z wychowawcą

10.50-11.35

W-F

język polski

przyroda

W-F

przyroda

11.45-12.30

matematyka

plastyka

informatyka

muzyka

religia

12.40-13.25

historia 

język angielski

z.kor.kom.

język angielski

 

13.35-14.20

z. logopedyczne

 z. dyd.- wyr.  WDŻ

klasa V

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

-

geogrfia

język polski

z.dyd-wyr./    z. artystyczne

język polski

8.55-9.40

język angielski

religia

język angielski 

matematyka

język polski

9.50-10.35

zajęcia z wychowawcą 

plastyka

W-F

historia

matematyka

10.50-11.35

matematyka

język polski

historia

technika

język angielski

11.45-12.30

język polski 

biologia

matematyka

W-F

muzyka

12.40-13.25

W-F 

W-F

informatyka

informatyka

religia

13.35-14.20

 WDŻ

z.dyd-wyr. 

z.kor.kom.

klasa VI

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

z. rozwijające- język angielski 

W-F

język polski

biologia

informatyka  I

8.55-9.40

W-F

W-F

matematyka

W-F

religia

9.50-10.35

język polski

język angielski

język angielski

matematyka

język angielski 

10.50-11.35

geografia

matematyka

religia

język polski

  język polski

11.45-12.30

historia

język polski

historia 

zajęcia z wychowawcą

matematyka

12.40-13.25

informatyka II

muzyka

technika

WDŻ

     plastyka

13.35-14.20

   z.dyd-wyr. 

z.kor.kom.

klasa VII

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

język polski

plastyka

matematyka

 język angielski

język angielski

8.55-9.40

fizyka

język polski

W-F

biologia

język polski

9.50-10.35

matematyka

matematyka

zajęcia z wychowawcą

chemia

W-F

10.50-11.35

muzyka

religia

język polski

historia

religia

 11.45-12.30

geografia

język angielski

język polski

fizyka

biologia

12.40-13.25

W-F

język niemiecki

historia

matematyka

chemia

13.35-14.20

W-F

j. angielski

z. rozwijające

jezyk niemiecki

informatyka

geografia 

14.25-15.10

z.kor.kom. 

 

 WDŻ  

klasa VIII

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

chemia

język polski 

EDB

z. rozwijające – język polski/ matematyka

język polski

8.55-9.40

matematyka

WOS

W-F

język angielski

język angielski

9.50-10.35

informatyka

język polski

język polski

religia

W-F

10.50-11.35

historia

język angielski

matematyka

fizyka

matematyka

11.45-12.30

język polski

matematyka

religia

zajęcia z wychowawcą

historia

 12.40-13.25

W-F

biologia

język niemiecki

WOS

geografia

13.35-14.20

W-F

język niemiecki

informatyka

 język angielski

z. rozwijające

chemia 

14.25-15.10

WDŻ

z.kor.kom.

 doradztwo zawodowe