KRUS- kurs  e-learningowy

Plakat kursu e lerning

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Nowym Targu zaprasza dzieci do wzięcia udziału w trzeciej edycji losowania hulajnóg za uczestnictwo w kursie e-learningowympt. „ Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.  W losowaniu wezmą udział dzieci, które do 31 października 2021 r. prześlą pocztą tradycyjną  na adres Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub elektroniczną: hulajnoga(at)krus.gov.pl ,  certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: