Walentynki 2021

147441254 246250157008682 3103591431356628651 nW piątek 12 lutego 2021r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Walentynki". Grupa "Misie"  tego dnia ubrała się na czerwono i tym samym zapoczątkowała ten dzień we wspaniale i miłe wrażenia. Z tej okazji udekorowaliśmy również salę i gazetkę czerwonymi serduszkami, balonikami oraz walentynkami, a także zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych.

Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń
w kształcie serduszka.

Wszystkie przedszkolaki w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach.